Absorpčné nohavičky MoliCare Elastic 9 kvapiek

0 variantov

Unikátne zalepovacie nohavičky MoliCare Elastic 9 kvapiek s elastickými bočnými pásmi uľahčujú každodennú starostlivosť o pacienta s ťažkou inkontinenciou
Pomôcka je určená na únik moču a stolice imobilných a hendikepovaných pacientov. Poskytujú maximálne pohodlie a pocit bezpečia pred pretečením, sú vhodné na každodenné použitie.

Viac

Spoľahlivosť v diskrétnom balení

MoliCare Elastic 9 kvapiek sú zalepovacie nohavičky s elastickými bočnými pásmi na ťažký a veľmi ťažký únik moču. Elastické pásy zaistia jednoduchšiu starostlivosť a rýchlejšiu aplikáciu. Poskytujú viac pohodlia pri nosení, pretože výborne sedia každému typu postavy.

Spolehlivé inkontinenční kalhotky

Superabsorpčné trojvrstvové jadro

Patentované krútené vlákno odvedie ihneď moč do absorpčného jadra a zabraňuje jeho spätnému prenikaniu na povrch pomôcky. Superabsorbent v absorpčnom jadre okamžite premení moč na gél. Tak nohavičky zaručujú maximálne suchý povrch a bezpečné používanie. Navyše látka Odour Neutralizer pohlcuje pach a zaručuje tak pohodlné používanie pre osobu s únikom moču a jeho ošetrujúceho.

Anatomický tvar zalepovacích kalhotek

Patentované krútené vlákno

Jeho unikátne vlastnosti zaručujú na povrchu pomôcky pH 5,5, a preto nedráždi pokožku. Vďaka tomu je povrch pomôcky antibakteriálny a eliminuje až 99,9 % baktérií. Pokožka tak zostáva zdravá a bez dermatitíd.

Antibakteriální povrch inkontinenčních kalhotek MoliCare Men Pants

Elastické bočné pásy

Elastické bočné pásy sú pohodlné a zároveň uľahčujú manipuláciu s pomôckou a imobilným pacientom. Pásy urýchľujú aplikáciu pomôcky až o 20% a znižujú fyzickú námahu ošetrovateľa o 24%. Preto je starostlivosť o imobilného pacienta jednoduchšia a efektívnejšia.

Zabránění vzniku opruzenin při nechtěném úniku moči

Špičkové priedušné materiály bránia zapareniu pokožky

Plne priedušné boky z netkaného textilu poskytujú pokožke maximálnu cirkuláciu vzduchu, aby zostala zdravá bez nežiaducich kožných prejavov.

Ďalšie produkty

Nahor

Menu
Vyhledávaní

© 2020 HARTMANN-RICO a. s. O krok ďalej pre zdravie