Absorpčné nohavičky MoliCare Premium Mobile 6 kvapiek

SSSSSSSSSS SSSSSS 5 variantov (1361—2140 ml)

Naťahovacie nohavičky MoliCare Premium Mobile 6 kvapiek sa nosia a vyzerajú ako bežná spodná bielizeň. Priedušný materiál a optimálny tvar nohavičiek zaistí pohodlie pre každého. Postranné pásiky navyše zabraňujú bočnému pretečeniu.

Naťahovacie nohavičky patria do radu produktov na riešenie problémov ťažšieho stupňa inkontinencie.

Viac
  • Variant, kódKód Všeobecnej zdravotnej poisťovne, pod ktorým môže tento produkt predpísať lekár. Absorpcia Balenie Cena

Neviete, ktorý variant si vybrať? Vyskúšajte náš sprievodca výberom pomôcok

Spoľahlivosť v diskrétnom balení

Naťahovacie nohavičky MOLICARE PREMIUM MOBILE 6 KVAPIEK vyzerajú ako bežná spodná bielizeň, ale ochránia vás pri ťažkej inkontinencii. Krútené vlákno na povrchu odvádza moč a rovnomerne ho ukladá v jadre nohavičiek.

Superabsopčné trojvrstvové jadro

Patentované krútené vlákno odvedie ihneď moč do absorpčného jadra a zabraňuje jeho spätnému prenikaniu na povrch pomôcky. Superabsorbent v absorpčnom jadre ihneď premení moč na gél. Tak nohavičky zaručujú maximálne suchý povrch a bezpečné používanie. Navyše látka Odour Neutralizer pohlcuje pach a zaručuje tak pohodlné používanie pre osobu s únikom moču i jeho ošetrovateľa.

Patentované krútené vlákno

Jeho unikátne vlastnosti zaručujú na povrchu pomôcky pH 5,5, ktoré je neutrálne k pokožke. Tým je povrch pomôcky antibakteriálny a eliminuje až 99,9 % baktérií. Pokožka tak zostáva zdravá a bez dermatitíd.

Špičkové priedušné materiály chránia pred zaparením pokožky

Plne priedušný elastický pás s lycra gumičkami poskytuje pokožke maximálnu cirkuláciu vzduchu, a tak zabezpečuje, aby pokožka zostala zdravá bez nežiaducich kožných prejavov.

Vyzerajú a nosia sa ako spodná bielizeň

Nohavičky majú tvar spodnej bielizne a sú rovnako diskrétne pod oblečením. Veľké množstvo lycra gumičiek poskytuje pohodlné nosenie a maximálnu stabilitu pomôcky na tele.

Ďalšie produkty

Nahor

Menu
Vyhledávaní

© 2022 HARTMANN-RICO a. s. O krok ďalej pre zdravie