Absorpčné nohavičky MoliCare Premium Super Plus

3 varianty

Zalepovacie plienkové nohavičky MoliCare Premium sú určené na ťažký stupeň inkontinencie. Sú pohodlné a extra absorpčné. Priedušný materiál a optimálny tvar nohavičiek zaistí pohodlie pre každého. Lepiace pásiky na suchý zips na plienke na opakované použitie v akejkoľvek situácii. Nohavičky majú výborné absorpčné vlastnosti a anatomicky tvarované vnútorné pásiky chránia pred postranným pretekaním.

Viac
  • Variant, kódKód Všeobecnej zdravotnej poisťovne, pod ktorým môže tento produkt predpísať lekár. Balenie Cena

Neviete, ktorý variant si vybrať? Vyskúšajte náš sprievodca výberom pomôcok

Spoľahlivosť v diskrétnom balení

MOLICARE sú nohavičky s lepiacimi pásikmi na suchý zips, ktoré skvelo držia a umožňujú rýchlu a jednoduchú manipuláciu pri výmene. Vďaka superabsorpčnému jadru sú vhodné aj pre pacientov so strednou až ťažkou inkontinenciou.

Superabsorpčné trojvrstvové jadro

Patentované krútené vlákno odvedie ihneď moč do absorpčného jadra a zabraňuje jeho spätnému prenikaniu na povrch pomôcky. Superabsorbent v absorpčnom jadre okamžite premení moč na gél. Tak nohavičky zaručujú maximálne suchý povrch a bezpečné používanie. Navyše látka Odour Neutralizer pohlcuje pach a zaručuje tak pohodlné používanie pre osobu s únikom moču a jeho ošetrujúceho.

Patentované krútené vlákno

Jeho unikátne vlastnosti zaručujú na povrchu pomôcky pH 5,5, a preto nedráždi pokožku. Vďaka tomu je povrch pomôcky antibakteriálny a eliminuje až 99,9 % baktérií. Pokožka tak zostáva zdravá a bez dermatitíd.

Špičkové priedušné materiály bránia zapareniu pokožky

Plne priedušné boky z netkaného textilu poskytujú pokožke maximálnu cirkuláciu vzduchu, aby zostala zdravá bez nežiaducich kožných prejavov.

Praktické lepiace pásiky na suchý zips

Lepiace pásiky so suchým zipsom výborne držia a navyše sa dajú jednoducho používať kedykoľvek a kdekoľvek. Uľahčujú tak starostlivosť o osobu s inkontinenciou na lôžku.

Ďalšie produkty

Nahor

Menu
Vyhledávaní

© 2021 HARTMANN-RICO a. s. O krok ďalej pre zdravie