Inkontinenčné pomôcky pre mužov MoliCare Men

SSSSSSSSSS SSSS 2 varianty (330—546 ml)

Pohodlné produkty MoliCare Men sú vyrobené špeciálne pre mužov, ktorí trpia občasným únikom moču. Vďaka priedušnému materiálu pomáhajú pokožke dýchať a všetky materiály sú dermatologicky testované a sú vhodné i na citlivú pokožku. Sú k dispozícii v dvoch variantoch/veľkostiach, menšia pomôcka označená 2 kvapkami v tvare vrecúška a väčšia pomôcka v tvare loďky označená 4 kvapkami. Oba varianty poskytujú maximálnu ochranu pre mužov v chúlostivých situáciách.

Viac
  • Variant, kódKód Všeobecnej zdravotnej poisťovne, pod ktorým môže tento produkt predpísať lekár. Absorpcia Balenie Cena

Neviete, ktorý variant si vybrať? Vyskúšajte náš sprievodca výberom pomôcok

Na MoliCare Men sa môžete spoľahnúť

Pomôcky MoliCare Men, predtým pod značkou MoliMed for Men, sú špeciálne inkontinenčné pomôcky navrhnuté s rešpektom k mužskej anatómii. Postarajú sa o vaše pohodlie pri ľahkom úniku moču, spoľahlivo zadržia zápach a umožnia vám žiť plnohodnotne ako predtým bez akéhokoľvek obmedzovania.

Odour Neutralizer

Pohlcujú nepríjemný zápach

vďaka technológii Odour Neutralizér, ktorá pohlcuje zápach moču a nepustí ho späť na povrch. Nemusíte sa tak báť, že niekto rozpozná, že nosíte inkontinenčnú pomôcku.

trojvrstvové absorpčné jadro

Sú extra absorpčné,

a preto bezpečne zadržia moč vďaka trojvrstvovému absorpčnému jadru, ktoré okamžite premení tekutinu na gél a zostane tak bezpečne uzatvorená vo vložke.

Priedušný a jemný povrch vložky

Sú priedušné a majú jemný povrch,

obohatený o výťažky s Aloe Vera - zamedzuje podráždeniu vašej pokožky a udržuje ju zdravú.

ph 5,5

Povrch je antibakteriálny

a eliminuje až 99 % baktérií.

Ďalšie produkty

Nahor

Menu
Vyhledávaní

© 2022 HARTMANN-RICO a. s. O krok ďalej pre zdravie