Inkontinenčné pomôcky pre mužov MoliCare Men

0 variantov

Pohodlné produkty MoliCare Men sú vyrobené špeciálne pre mužov, ktorí trpia občasným únikom moču. Vďaka priedušnému materiálu pomáhajú pokožke dýchať a všetky materiály sú dermatologicky testované a sú vhodné i na citlivú pokožku. Sú k dispozícii v dvoch variantoch/veľkostiach, menšia pomôcka označená 2 kvapkami v tvare vrecúška a väčšia pomôcka v tvare loďky označená 4 kvapkami. Oba varianty poskytujú maximálnu ochranu pre mužov v chúlostivých situáciách.

Viac

Na MoliCare Men sa môžete spoľahnúť

Pomôcky MoliCare Men, predtým pod značkou MoliMed for Men, sú špeciálne inkontinenčné pomôcky navrhnuté s rešpektom k mužskej anatómii. Postarajú sa o vaše pohodlie pri ľahkom úniku moču, spoľahlivo zadržia zápach a umožnia vám žiť plnohodnotne ako predtým bez akéhokoľvek obmedzovania.

Odour Neutralizer

Pohlcujú nepríjemný zápach

vďaka technológii Odour Neutralizér, ktorá pohlcuje zápach moču a nepustí ho späť na povrch. Nemusíte sa tak báť, že niekto rozpozná, že nosíte inkontinenčnú pomôcku.

trojvrstvové absorpčné jadro

Sú extra absorpčné,

a preto bezpečne zadržia moč vďaka trojvrstvovému absorpčnému jadru, ktoré okamžite premení tekutinu na gél a zostane tak bezpečne uzatvorená vo vložke.

Priedušný a jemný povrch vložky

Sú priedušné a majú jemný povrch,

obohatený o výťažky s Aloe Vera - zamedzuje podráždeniu vašej pokožky a udržuje ju zdravú.

ph 5,5

Povrch je antibakteriálny

a eliminuje až 99 % baktérií.

Ďalšie produkty

Nahor

Menu
Vyhledávaní

© 2020 HARTMANN-RICO a. s. O krok ďalej pre zdravie