Pánska absorpčná spodná bielizeň MoliCare Men Pants 7 kvapiek

SSSSSSSSSS SSSSSSS 2 varianty (1400—1412 ml)

Anatomicky tvarované naťahovacie nohavičky MoliCare ® Men Pants 7 kvapiek v elegantnej šedej farbe vyzerajú ako bežná spodná bielizeň, sú pod oblečením úplne nenápadné a poskytujú maximálnu ochranu a pohodlie. Sú vyrobené z priedušného materiálu s optimálnym pH 5,5, neobsahujú fólie a iné umelé materiály, a preto nedráždia ani citlivú pokožku. Antibakteriálny povrch ničí až 99,9% baktérií, a vďaka tomu dokáže neutralizovať zápach moču.

Podnikajte s MoliCare ® Men Pants ďalej všetky svoje obľúbené aktivity bez obmedzenia.

Viac
  • Variant, kódKód Všeobecnej zdravotnej poisťovne, pod ktorým môže tento produkt predpísať lekár. Absorpcia Balenie Cena

Neviete, ktorý variant si vybrať? Vyskúšajte náš sprievodca výberom pomôcok

Spoľahlivé a prirodzené ako spodná bielizeň

Na pánske inkontinenčné pomôcky MoliCare® Men Pants sa môžete spoľahnúť v každej situácii. Anatomický tvar bol navrhnutý na pohodlné a nenápadné nosenie. Spoľahlivo pohltia moč i zápach.

Spoľahlivé inkontinenčné nohavičky

Spoľahlivé trojvrstvové absorpčné jadro

Patentované krútené vlákno odvádza moč do absorpčného jadra, kde sa tekutina zmení na gél. Tekutina nemôže prenikať späť k pokožke, a tá ostáva v suchu a bez podráždenia. Postranné pásiky bránia bočnému pretečeniu. Látka Odour Neutralizér navyše pohlcuje zápach.

Diskrétne inkontinenčné nohavičky pre mužov

Sú diskrétne v každej situácii

MoliCare® Men Pants sú anatomicky tvarované, vyzerajú a nosia sa ako spodná bielizeň. Vďaka svojmu tvaru sú pod oblečením nenápadné.

Antibakteriálny povrch inkontinenčných nohavičiek MoliCare Men Pants

Starajú sa o zdravie pokožky

MoliCare® Men Pants majú antibakteriálny povrch, ktorý eliminuje až 99,9 % baktérií. Neutrálne pH 5,5 udržiava zdravú pokožku bez podráždenia.

Zabránenie vzniku zaparenín pri nechcenom úniku moču

Umožňujú pokožke dýchať

Sú vyrobené z priedušného materiálu s neutrálnym pH 5,5, neobsahujú fólie a iné umelé látky. Vďaka tomu sa minimalizuje riziko zaparenín a tvorbe nepríjemných dermatitíd.

Ďalšie produkty

Nahor

Menu
Vyhledávaní

© 2020 HARTMANN-RICO a. s. O krok ďalej pre zdravie