Kódex diskusie

Sme radi, že ste sa zapojili do diskusie v MoliKlube. Nezabúdajte však, že vaše príspevky musia spĺňať tieto pravidlá.

MoliKlub pomáha pri starostlivosti, iné veci sem nepatria

MoliKlub je tu preto, aby pomohol a poradil pri riešení ťažkostí s inkontinenciou. V diskusiách sa preto môžete otvorene vyjadrovať a pýtať sa na čokoľvek, čo súvisí s touto témou alebo s oblasťou starostlivosti o osobu s inkontinenciou. Príspevky však nesmú obsahovať reklamu, spam, citlivé osobné údaje (napr. rodné čísla, čísla účtov a podobne), inzerciu, nelegálny obsah, odkazy na komerčné webové stránky alebo vulgárny či násilný obsah. Len tak môže byť MoliKlub pomocníkom.

Môžete tu hovoriť otvorene, ale vždy slušne

Príspevky na MoliKlube sa často týkajú veľmi osobných tém a situácií. Práve preto sa vyhnite rasovej, národnostnej, náboženskej alebo inej neznášanlivosti a diskriminácie. Nepoužívajte vulgárne a urážlivé výrazy, ohovárania, vyhrážky alebo agresiu. 

Vždy hovorte za seba, nie za druhých

V diskusiách nie je dovolené vydávať sa za inú osobu, hovoriť pod iným menom alebo zverejňovať osobné údaje a identitu iných osôb proti ich vôli.

Príspevky porušujúce pravidlá budú odstránené

Spoločnosť Hartmann si vyhradzuje právo upraviť alebo zmazať príspevky, ktoré týmto pravidlám odporujú. Ak dôjde k opakovanému porušeniu pravidiel z konkrétnej IP adresy, môže spoločnosť Hartmann túto adresu zablokovať. Spoločnosť si tiež vyhradzuje právo diskusiu uzavrieť.

Ďakujeme, že rešpektujete tieto pravidlá a pomáhate členom MoliKlubu spoľahnúť sa na bezpečného poradcu.

Nahor

Menu
Vyhledávaní
Pomáha. Ošetřuje. Chráni