MoliCare Skin Umývacie špongie

Napustené umývacie špongie MoliCare Skin na rýchle a ultra jemné čistenie celého tela osoby na lôžku bez použitia mydla a vody. Špeciálne zloženie bolo vyvinuté na zrelú, citlivú alebo namáhanú pokožku.

Špeciálna kozmetika na zrelú pokožku a citlivú pokožku pri úniku moču

Špeciálna kozmetika MoliCare Skin je určená na zrelú pokožku po 60.roku života, ale tiež veľmi suchú či citlivú pokožku. V neposlednom rade sú niektoré produkty určené na oblasti intímnych partií, ktoré pomáhajú sa starať o namáhané miesta pri úniku moču.

"ph5,5"

pH 5,5

Produkty majú nízke pH 5,5, ktoré zodpovedá prirodzenému pH ľudskej pokožky. Nenarušujú tak jej základné funkcie, preto je kozmetika vhodná i pre osoby s citlivou pokožkou. Vďaka pH 5,5 pokožka ostává zdravá aj pri úniku moču.

"Nutriskin komplex"

Nutriskin Komplex

Unikátne zloženie na zrelú a namáhanú pokožku s kombináciou látok Nutriskin Komplex. Ten dôkladne pokožku vyživuje a pôsobí proti podráždeniu, nevysušuje a prináša úľavu. Výsledkom je hydratovaná a regenerovaná pokožka.

"ekonomické balení s pumpičkou"

Ekonomické balenie

Všetky produkty majú koncentrované zloženie a tak stačí aplikovať len malé množstvo. Menšie používané množstvo a jednoduché dávkovacie pumpičky zaručia dlhšie používánie ako iné produkty, a tým šetria čas, peniaze a životné prostredie.

"voda"

Bohatá emulzia

Ošetrujúce produkty majú zloženie na báze bohatej emulzie vody v oleji - produkty obsahujú viac ošetrujúcich látok ako vody, vďaka čomu sa dostávajú hlboko do pokožky, kde pôsobia oveľa dlhšie než iné produkty. Výsledkom je intenzívna starostlivosť o pokožku.

Nahor

Menu
Vyhledávaní
Pomáha. Ošetřuje. Chráni