Čisté ruky a zdravá pokožka

Čisté ruky a zdravá pokožka

Epidémia koronavírusu ukázala, aké dôležité je udržiavanie čistoty rúk, súčasťou našich každodenných životov sa tiež stali rôzne dezinfekčné prípravky. Hoci je hygiena rúk nevyhnutná, časté umývanie namáha pokožku, ktorú treba starostlivo pripraviť na zimné mesiace.

Počas zimy je pokožka vystavená chladu a mrazu. Ak sa na to pripravíme dostatočne včas, nemusíme sa však obávať suchých a zničených rúk.

Hydratácia, alfa a omega zdravej pokožky

Pokožka, ktorá sa neustále umýva je náchylná k vysychaniu. Nielen, že je to nepríjemné a neestetické, suchá pokožka sa tiež ľahko mechanicky poškodí, najmä ak je vystavovaná mrazu. Poškodená pokožka rúk je bolestivá a ťažko sa čistí. Ako tomu predchádzať?  
Dôležité je starať sa dôkladne o pokožku v predstihu, skôr ako sa začne poškodzovať. Zabrániť tomu môžeme pravidelným používaním vhodných krémov, ktoré pokožku ošetrujú, čistia a predovšetkým jej dodávajú potrebnú hydratáciu.

Špeciálny krém na ruky pre zrelú a citlivú pokožku MoliCare – telový rad ošetruje namáhané a vysušené ruky, vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu vracia pokožke elasticitu a hĺbkovo ju hydratuje. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva na pokožke mastný film.

Hĺbková starostlivosť pre zrelú pokožku

Pozornosť si počas zimných mesiacov nevyžaduje iba pokožka rúk, ale i celého tela. Suchú a unavenú pokožku poteší telové mlieko MoliCare Skin. Obsahuje kreatín, ktorý podporuje prirodzené mechanizmy ochrany kože, pokožku zvlhčuje a chráni pred škodlivými vplyvmi a pred poškodením a prináša celému telu úľavu a regeneráciu.

Jeho zloženie je založené na báze bohatej emulzie vody v oleji, čoho výsledkom je intenzívna starostlivosť o pokožku. Telové mlieko je koncentrované, preto stačí naniesť iba malé množstvo v porovnaní s inými produktmi, vďaka čomu šetria čas, peniaze aj životné prostredie.

Do kabelky

Hygiena je vždy na prvom mieste. Čo ale v prípade, že si nemáte kde umyť ruky, napríklad vo vlaku alebo pri cestovaní autom? Pre každý prípad si môžete na cesty pribaliť hygienické obrúsky MoliCare Skin. Sú vhodné na rýchlu hygienu rúk, ale aj intímnych partií, pretože sú veľmi šetrné a jemné k pokožke. Rýchlo sa stanú súčasťou vašej každodennej výbavy.
 

30. november 2020

Súvisiace články

Zatiaľ žiadne komentáre

Začať sledovať Ak niekto pridá nový komentár, pošleme vám upozornenie.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní členovia Moliklubu

Nahor

Menu
Vyhledávaní
Pomáha. Ošetřuje. Chráni