Dobrý deň
Trpím inkontinenciou, ale nie tak typicky, ako sa o tom väčšinou píše. Môj problém začína pri pohybe. Aktívne behám a pred každým behom idem na toaletu, aby som si vyprázdnila močový mechúr. Napriek tomu už po prvých odbehnutých metroch cítim, že sa mi uvoľňuje moč a neviem to nijako zadržať. Rokmi sa to veľmi zhoršilo, posledné dva roky používam pri behu najväčšie nočné menštruačné vložky, aké sa dajú kúpiť, ale napr. dnes som po 500 odbehnutých metroch bežala naspäť domov, pretože som bola mokrá až po kolená. Tá vložka už nestačí. Neviem si s tým pomôcť. Skúšala som, ako to ovplyvní príjem tekutín, ale aj keď cielene pred behom aj tri hodiny nepijem žiadne tekutiny, problém je rovnaký. Viem, že mechúr mám prázdny, dokonca veľakrát si počas behu odskočím za strom, nič nevymočím, ale napriek tomu počas behu tečie a tečie. Prosím Vás, stretli ste sa už s niečím takým? Vedeli by ste mi poradiť, čo mám robiť?

Dobrý deň,


Ďakujeme za Vašu otázku.Ideálnym riešením pre vás je  navštíviť  fyzioterapeuta vyškoleného v danej problematike aby Vám ukázal cviky na spevnenie svalov panvového dna.Netreba podceniť radu špecialistu, aby Vám odporučil vhodné cviky a postupy liečby. Vo Vašom prípade navštívte najskôr Vášho gynekológa.

 

Vyskúšajte naše inkontinenčné vložky. Objednajte si vzorku zdarma, aby ste aspoň dočasne znížili diskomfort.Dajte nám vedieť ako sa máte a ako ste svoj problém vyriešili.


Ďakujeme,
Tím moliklub

Komentáre

Zatiaľ žiadne komentáre

Komentáre môžu pridávať len registrovaní členovia Moliklubu

Nahor

Menu
Vyhledávaní
Pomáha. Ošetřuje. Chráni