Ľahká inkontinencia - prečo siahnuť po inkontinenčných pomôckach

Ľahká inkontinencia - prečo siahnuť po inkontinenčných pomôckach

Pár kvapiek moču pri telesnej námahe, kýchaní, či smiechu? Pomáha cvičenie aj zmena životosprávy. Najdôležitejšie je však, vybrať si na komplikácie s únikom moču správnu pomôcku, vďaka ktorej sa váš každodenný život nezastaví a vy sa môžete venovať svojim obľúbeným činnostiam.

Niektoré ženy pri problémoch s ľahkým únikom moču využívajú menštruačné vložky. Nie je to však vhodný variant starostlivosti, pretože neposkytuje dostatočnú a diskrétnu ochranu. Vložky na ľahkú inkontinenciu sú vyvíjané odborníkmi a zohľadňujú špecifické potreby žien (ale aj mužov), ktoré majú skúsenosť s ľahkou inkontinenciou.

Sú pohodlné a diskrétne

Menštruačné vložky nedokážu ochrániť pred pretečením tak spoľahlivo ako špeciálne inkontinenčné pomôcky. Môže to viesť aj k zápalu močových ciest, či poškodeniam kože v intímnych partiách. Inkontinenčná vložka je prispôsobená tak, aby nepretiekla, na tele dobre sedela a bola šetrná k pokožke, vďaka aloe vera. Obsahujú špeciálne granule, ktoré zabraňujú úniku moču.

Zabraňujú špecifickému zápachu

Hoci je menštruačná vložka čiastočne parfumovaná, nie je vyvinutá tak, aby dokázala zastaviť výrazný pach amoniaku, ktorý je charakteristický pre únik moču. Inkontinenčné vložky MoliCare Pad®, naopak, zabezpečujú stopercentné pohltenie zápachu. Sú vybavené špeciálnou technológiou Odour Neutralizér, preto vaše okolie nerozpozná, že nosíte inkontinenčnú pomôcku.

Majú vysokú absorpciu

K dispozícii sú rôzne veľkosti podľa množstva uniknutého moču. Keď si zvolíte ten správny, môžete si byť istá, že nehrozí už žiadne pretečenie, ani pri vysokom stupni úniku moču.

Ak si nie ste istá výberom, navštívte Vášho lekára. Ten presne stanoví mieru inkontinencie a poradí správny druh liečby i pomôcok.

Vyskúšajte vzorku zadarmo a objednajte si ju TU.

11. marec 2020

Súvisiace články

Ľahká inkontinencia

Tento zdravotný problém je charakteristický občasným únikom moču, tzv. po kvapkách. Môže sa objaviť i pri vyššej fyzickej námahe, kýchnutí, kašlaní alebo v tehotenstve, a to 1 až 2x denne. Ľahká inkontinencia zna…

Zatiaľ žiadne komentáre

Začať sledovať Ak niekto pridá nový komentár, pošleme vám upozornenie.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní členovia Moliklubu

Nahor

Menu
Vyhledávaní
Pomáha. Ošetřuje. Chráni