Prečo je inkontinenčná vložka lepšia ako menštruačná?

Aby Vám už nič neušlo!

MoliCare akcia

* Kliknutím na obrázok budete presmerovaní na nákup produktov (e-tabletka.sk)

Pár kvapiek pri kýchaní, bláznení s deťmi či vo fitku. Nie je to koniec sveta, existujú možnosti, ako tieto komplikácie dostať pod kontrolu, ale aj natrvalo odstrániť.


Chcete mať únik moču naozaj pod kontrolou? Kľúčom je výber správnych pomôcok. Dnes je na trhu množstvo druhov inkontinenčných vložiek, ktoré sú špeciálne vyvinuté tak, aby vás ochránili pred nepohodlím aj pri úniku moču.  
Kľúčom k zvládnutiu inkontinencie je výber správnych pomôcok. Niektoré ženy používajú menštruačné vložky, no robia chybu. My vám povieme prečo. 


Vysoká absorpcia


Vložky vyvinuté špeciálne pre únik moču majú ďaleko vyššiu savosť, absorbujú viac tekutiny ako menštruačné vložky a neprepustia ju. Trojvrstvové jadro okamžite premení tekutinu na gél a ten zostane bezpečne uložený vo vložke. Gélové jadro dodáva pocit pohodlia a sucha. Navyše, inkontinenčné vložky disponujú aj distribučným pásikom. Ten pri úniku okamžite „rozdistribuuje“ tekutinu rovnomerne do celej vložky, čím ochráni pred pretečením.


Neutralizácia zápachu


Nepríjemným sprievodným javom inkontinencie je čpavkový zápach moču. Inkontinenčné vložky obsahujú takzvaný „odour neutralizér“ obsiahnutý vo vložke, ktorý rýchlo a spoľahlivo pohltí pachy. Menštruačná vložka nevie zabrániť  šíreniu zápachu moču.


Lepšia hygiena


Baktérie v rozkladajúcom sa moči vedú k zápalom a infekciám močových ciest. Ak nechcete, aby vám život znepríjemňovali okrem úniku moču aj nekonečné zápaly, siahnite po inkontinenčných vložkách alebo naťahovacích nohavičkách, ktoré sa nosia ako spodná bielizeň, sú diskrétne a pohodlné. Ich antibakteriálny povrch bráni šíreniu až 99 % baktérií, ktoré sa množia vo vlhkom prostredí, a pôsobí tak preventívne proti zápalom a infekciám.


Šetrné k pokožke


Vďaka pH 5,5 na povrchu vložky je pokožka v intímnych partiách zdravá a bez podráždenia. Priedušný povrch s Aloe vera umožní pokožke dýchať. Doprajte starostlivosť svojej pokožke aj v intímnych partiách.


Jednoduchší život vďaka kompletnej starostlivosti


Siahnuť po špeciálnych pomôckach určených na únik moču vám môže zlepšiť život. Nehľadajte náhradné riešenia, ktoré nefungujú a doprajte si dostupné riešenia, ktoré vám prinesú komfort, o akom sa vám ani nesnívalo. Inkontinenčné vložky nájdete vo svojej lekárni, farmaceut Vám rád pomôže s výberom tých najvhodnejších.


Špeciálny tip: Vyťažte maximum z inkontinenčných pomôcok vďaka intímnej kozmetike MoliCare Skin. Tá je vyvinutá špeciálne pre namáhanú a toxínom vystavovanú kožu. Ak chcete mať inkontinenciu stopercentne pod kontrolou, zvoľte kombináciu inkovložiek a inkokozmetiky.

25. apríl 2024

Súvisiace články

Príčiny vzniku inkontinencie

Strácate kontrolu nad močením alebo vyprázdňovaním? Nedôjdete včas na toaletu? Inkontinenciu zažívajú desiatky tisíc žien a mužov. Aby sme problémom s inkontinenciou predchádzali, je dôležité poznať jej možn…

Starostlivosť o zrelú pokožku

Pokožka neustále starne, ale výrazné zmeny sa prejavia až po dosiahnutí veku 50 rokov. Je dôležité si uvedomiť, že starnutie nejde zastaviť, no správnou starostlivosťou o pokožku a zdravým životným štýlom je možn…

Zatiaľ žiadne komentáre

Začať sledovať Ak niekto pridá nový komentár, pošleme vám upozornenie.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní členovia Moliklubu

Nahor

Menu
Vyhledávaní
Pomáha. Ošetřuje. Chráni