Široký výber absorpčných pomôcok pri úniku moču - Vyberte si tú svoju

Široký výber absorpčných pomôcok pri úniku moču - Vyberte si tú svoju

Únik moču nemusí byť prekážkou kvalitnému životu. Či už je to pár kvapiek pri kýchaní či smiechu, dočasná inkontinencia po pôrode, alebo ťažký únik moču u seniorov. Na trhu je dnes množstvo špecializovaných pomôcok, ktoré sú vyvinuté s ohľadom na vaše individuálne potreby.

Inkontinenčné pomôcky sú vhodnejšie ako vložky

Únik moču nie je hanba, no nemali by ste ho ani ignorovať. Nebojte sa oprieť o pomôcky, ktoré vám pomôžu zvládať inkontinenciu pohodlne a dôstojne. Niektoré ženy pri prvých kvapkách moču siahnu po menštruačných vložkách. Nie je to riešenie.

Menštruačné vložky nie sú schopné správne absorbovať moč a nedokážu ochrániť pred pretečením tak spoľahlivo ako inkontinenčné vložky, ktoré sú vyrobené práve na tento účel. Navyše, spoľahlivo dokážu bojovať so zápachom, ktorý môže byť nepríjemným sprievodcom inkontinencie.

Ak máte ľahký únik moču, vyskúšajte pomôcky vyvinuté profesionálmi, ktorí myslia na všetko. Vyberte si z pomôcok na ľahký únik moču pre ženy MoliCare Lady  a pre mužov MoliCare Men.

Nenašli ste vhodnú pomôcku?

Ak ste vyskúšali inkontinenčné vložky, ale aj tak máte pocit, že vám „nesadli“, možno potrebujete siahnuť po spoľahlivejšom variante určenom na stredný až silný únik moču. Späť do vášho aktívneho športového či spoločenského života vás vrátia diskrétne nohavičky, ktoré sa nosia ako spodná bielizeň a stopercentne vás ochránia pred pretečením a nepríjemnými pocitmi pri strednom až ťažkom úniku moču.

K dispozícii je variant pre ženy MoliCare Lady Pants s jemným ružovým motívom, ale aj decentný šedý variant pre mužov MoliCare Men Pants.

Oba varianty sú dostupné vo viacerých veľkostiach a dokážu absorbovať takmer 1,5 litra tekutiny. Sú určené pre tých, ktorí sú aktívni a ani inkontinencia im nebráni venovať sa v bežnom živote pohybu a športu.

Máte doma ležiaceho pacienta? 

Myslite aj na svojich najbližších a ich komfort. Pred pretečením a diskomfortom chránia zalepovacie plienkové nohavičky MoliCare Elastic na ťažký únik moču. Ideálne sú na nosenie pre imobilných a hendikepovaných pacientov, ktorí si vyžadujú špeciálnu hygienickú starostlivosť. Elastické bočné pásy zaistia absolútny pocit komfortu a prispôsobia sa každému typu postavy i každému pohybu. Ani v ľahu a pri polohovaní totiž nepretekajú, pretože sú vyvinuté tak, aby boli vhodné pre každého a sú extra absorpčné. Sú vhodné na používanie v noci, ale aj počas dňa. Vychytávkou je indikátor savosti, ktorý včas signalizuje, že je nohavičky potrebné vymeniť.

Ďalšou voľbou sú naťahovacie inkontinenčné nohavičky, ktoré sú spoľahlivým a diskrétnym riešením pri strednej a ťažkej inkontinencii. Absorpčné naťahovacie nohavičky MoliCare Premium Mobile vyzerajú a obliekajú sa ako bežná spodná bielizeň. Priedušný materiál a optimálny tvar nohavičiek zaistí pohodlie pre každého. Pásiky po stranách nohavičiek navyše zabraňujú bočnému pretečeniu.

Inkontinenčné pomôcky na ťažkú inkontinenciu sa odporúčajú kombinovať s extra absorpčnými podložkami MoliCare Bed Mat. Vysoká absorpcia podložiek zabezpečujú extra ochranu lôžka pred znečistením.

Všetky absorpčné pomôcky sú farebne odlíšené a kvapky na obale znázorňujú stupeň savosti. Ľahko sa v nich zorientujete, čo vám uľahčí jednoduchší výber vhodnej pomôcky.

10. november 2021

Súvisiace články

Únik moču a menopauza

Hoci menopauza môže prísť už v skorom veku - od 45. roku života, v niektorých prípadoch už okolo 40tky, pre mnohé ženy môže znamenať aj únik moču. Až 80% žien uvádza problémy s inkontinenciou v menopauze a  …

Zatiaľ žiadne komentáre

Začať sledovať Ak niekto pridá nový komentár, pošleme vám upozornenie.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní členovia Moliklubu

Nahor

Menu
Vyhledávaní
Pomáha. Ošetřuje. Chráni