Príbeh pani Gabriely: Inkontinencia ma obmedzovala hlavne v divadle

Príbeh pani Gabriely: Inkontinencia ma obmedzovala hlavne v divadle

Prvé problémy s únikom moču zaznamenala pri dobiehaní autobusu. Pani Gabriela (61) je herečka, preto komplikácie spojené s inkontinenciou neskôr ovplyvnili najmä jej pracovný život.

„Musela som byť asi 2 hodiny nepretržite na scéne, nehovoriac o muzikáloch, kde sa k hraniu pridáva i tanec, spev a rýchle prezliekanie“ začína svoj príbeh Gabriela. K presunom na scéne, k vypätiu, keď sa na vás sústredia zraky obecenstva sa navyše pridala aj ľahká inkontinencia.  

„Keď sa na trhu objavili vložky MoliMed od Hartmann, bola som zrazu šťastný človek, ktorý nemusí riešiť podobné problémy. Vložky sú rôzne tvarované a rôznych veľkostiach, takže som bola veľmi rada, pretože som zrazu mala pokojnejší život. Všetkým ľuďom, ktorí trpia inkontinenciou by som odkázala jednu vec: inkontinencia nie je hendikep, paraolympionici sú hendikepovaní, a pritom dokážu plávať, liezť po horách, jazdiť na bicykli alebo hrať futbal. Inkontinencia je len taká malá havária nášho tela.“

Ďakujeme pani Gabriele, že sa nám zdôverila. Ako vidíte, nie ste v tom sami. Urobte prvý krok a začnite riešiť problémy s únikom moču včas, aby ste mohli žiť život podľa seba.

SÚŤAŽ: Podeľte sa o svoj príbeh a vyhrajte inteligentnú váhu Veroval. 3 najlepšie príbehy odmeníme

Inteligentná váha Veroval vám pomôže s kontrolou optimálnej telesnej hmotnosti a zdravotného stavu. Ukladá údaje až pre 4 rôzne osoby, takže ich funkciu môže využiť celá rodina.

Váha zmeria:

  • telesnú hmotnosť
  • hmotnosť kostí
  • BMI
  • podiel telesného tuku, svalového tkaniva a vody v tele

Navyše automaticky určí vašu ideálnu hmotnosť a vhodný kalorický príjem.

Vďaka aplikácii Veroval medi.connect si jednoducho stiahnete údaje z váženia, ktoré môžete podrobne analyzovať alebo zdieľať so svojím lekárom či trénerom.

Napíšte nám svoj príbeh na info@moliklub.sk.

 

11. jún 2018

Súvisiace články

Inkontinencia ma prekvapila

Možno sa to stalo i vám. Na ten trápny pocit, keď ste si prvýkrát všimli únik moču, asi tak ľahko nezabudnete.  Až do štyridsiatky  som si myslela, že mňa sa inkontinencia netýka, a že je to skôr záleži…

Zatiaľ žiadne komentáre

Začať sledovať Ak niekto pridá nový komentár, pošleme vám upozornenie.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní členovia Moliklubu

Nahor

Menu
Vyhledávaní
Pomáha. Ošetřuje. Chráni