Lieky a operácie

Dať otázku odborníkovi Začať sledovať Budeme Vás upozorňovať na nové otázky v tejto kategórii poradenstva.

Nové

Vhodné by bolo navštíviť vášho urologa, alebo gynekologa, ktorý Vás vyšetrí a vám pravdepodobne odporučí daný typ liečby.

0 komentárov
16. máj 2018

Vhodné by bolo navštíviť vášho urológa, ktorý vám pravdepodobne  odporučí fyzioterapiu - špeciálne cvičenie pri úniku moču. Urológ Vám zároveň poradí špeciálny druh vložiek pre mužov.

0 komentárov
14. jún 2017

Dobrý deň, úspešnou metódou riešenia je chirurgické zavedenie špeciálnych pások, ktoré podporujú močovú trubicu a vrátia jej stratenú kontinenciu (schopnosť udržať moč). Operácia prebieha v lokálnej anestézii a hojí sa jeden až dva mesiace. Existujú aj ďalšie typy operácií, nie všetky sú však vhodné pre všetkých. Konzultujte preto vhodný postup so svojím lekárom. 

0 komentárov
13. marec 2017

Dobrý deň, inkontinencii je dôležité predchádzať pomocou tzv. Kegelových cvikov, ktoré posilňujú svaly panvového dna. Tieto cviky by mali byť zahrnuté do každodenného života pri akomkoľvek type inkontinencie. Liečba liekmi je, samozrejme, tiež možná. Existujú voľné dostupné prípravky, ktoré vám môžu odporúčať v lekárni. Odporúčam však konzultovať s lekárom mieru inkontinencie. Lekár podľa nej dokáže rozhodnúť, akú liečbu má predpísať.

0 komentárov
13. marec 2017
Sledované

Sledovat mohou pouze členové

Připojte se k více než 7 500 členů Moliklubu a získejte možnost sledovat příspěvky v poradně e-mailem a další výhody.

Chci se stát členem

Nahoru

Menu
Vyhledávaní
Pomáha. Ošetřuje. Chráni