Prvý únik moču

Dať otázku odborníkovi Začať sledovať Budeme Vás upozorňovať na nové otázky v tejto kategórii poradenstva.

Nové

Pol roka už je dlhá doba a nie je dobré odkladať návštevu odborníka. Únik moču môže ale aj nemusí vždy byť prejavom ochorenia. Lekár s Vami spíše anamnézu, pri ktorej vylúči alebo potvrdí, či za únik moču môže ochorenie. Vyšetrenie močových ciest sa vykonáva vyšetrením na sonografii, röntgenom, rozborom moču alebo uroflowmetriou, čo predstavuje vyšetrenie prietoku moču za daný časový úsek.
 

0 komentárov
26. marec 2021

Ak je to veľmi často, alebo sa to zhoršuje, odporučujem návštevu detského gynekológa a následne vyškoleného fyzioterapeuta, ktorý odporučí správne cvičenie.

0 komentárov
30. jún 2020

Vhodné by bolo navštíviť vášho urológa, ktorý vám pravdepodobne odporučí fyzioterapiu - špeciálne cvičenie pri úniku moču. Vyhľadajte urológa, ktorý je špecialista v odbore funkčná urológia.

0 komentárov
4. júl 2018

Dobrý deň, vhodné by bolo navštíviť vášho urológa, ktorý indikuje návštevu fyzioterapeuta, ktorý vám pravdepodobne odporučí fyzioterapiu - špeciálne cvičenie pri úniku moču. Každopádne vyhľadajte pomoc detského urológa, aby sa vylúčili morfologické zmeny na močových cestách.

0 komentárov
9. marec 2018

Dobrý deň, samovoľný únik moču môže mať niekoľko príčin, nie iba urologickú. Odporučili by sme Vám navštíviť aj neurológa. Zároveň môžete cvičiť cviky na posilnenie panvového dna pre mužov. Pošlite nám prosím na email info@moliklub.sk Váš email, spätne Vám pošleme brožúru v pdf. Držíme palce, nech sa Vám Vaša situácia čo najskôr zlepší. Váš Moliklub!

0 komentárov
22. september 2017
Sledované

Sledovat mohou pouze členové

Připojte se k více než 7 500 členů Moliklubu a získejte možnost sledovat příspěvky v poradně e-mailem a další výhody.

Chci se stát členem

Nahoru

Menu
Vyhledávaní
Pomáha. Ošetřuje. Chráni